Restorant Evropa Demir Hisar

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Четврток, Недела 08:00 - 00:00
  Петок - Сабота 08:00 - 01:00
 • Контакт
  mob: +389 70 755 582
 • ID на Трговски Партнер
  36302242

Опис


Ресторант Европа во Демир Хисар предлага вкусни јадења за сечиј вкус. Вкусете ја нашата традиционална македонска храна или одберете нешто од интернационалната кујна.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Restorant Evropa Demir Hisar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.