Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Детскиот бутик KIDS CORNER кој се наоѓа во строгиот центар на старата Прилепска чаршија ви нуди разновиден и широк асортиман за вашите најмили.Поседуваме разни парчиња на облека за вашите потреби ( детски долен веш, фустанчиња, пантоломчиња, блузички, тренерки итн. )  Кај нас ќе најдете облека за секоја сезона во годината за малите принцеви и принцези ! Ве очекуваме да ги радуваме !

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Kids Corner?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.