Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

КОПЕЛА Бутик е за секоја млада, урбана и уникатна дама. Се наоѓаме во центарот на градот наспроти Пицерија Кус Кус
Испраќаме роба по Карго за сите градови во Македонија.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KOPELA BUTIK?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.