Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 10:00 - 23:00
  Сабота - Недела 11:00 - 23:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302204

Опис

Peking Garden е ресторан во кој ќе можете да уживате во добрата кинеска храна и јапонските специјалитети.
Резервација на телефони:
+389 71 381 981
+389 2 3221 173


http://pekinggarden.mk/

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Peking Garden?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.