Cashback & Shopping Points

 • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 10:00 - 23:00
  Сабота - Недела 11:00 - 23:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302204

Опис

Peking Garden е ресторан во кој ќе можете да уживате во добрата кинеска храна и јапонските специјалитети.
Резервација на телефони:
+389 71 381 981
+389 2 3221 173


http://pekinggarden.mk/

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Peking Garden?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.