Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Услови


Почитувани Членови,
За производите кои се на сезонски попуст не следуваат Членски Предности.
Ви благодариме на разбирањето.

Опис

ДУКИ ДАСО Битола нуди одличен избор на накит, чанти, чевли, бижутерија и аксесоари. Освен за женската популација, имаме широк асортиман и на машки новчаници, колани и чанти.

Продажбата во Битола со 2 продавници: 1.Стоковна куќа Марди и 2. ул. А.Турунџиев 5 (стара Битолска Чаршија).

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DUKI DASO Bitola?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.