Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 07:30 - 21:30
  Недела 09:00 - 14:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302180

Услови

Членските предности не се регистрираат за плаќање со банкарска картичка. Благодариме на разбирањето.

Опис

6 години постоење служба на нашите потрошувачи,6 години квалитет!
Пазарувањето кај нас е задоволство на кое не можете да му одолеете.
Љубезниот персонал, квалитетните производи и ниските цени се препознатливи само за нас.
Ве очекуваме во нашиот маркет НЕНА.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Nena Skopje?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.