TREND-TREND AS SPA Skopje

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Тренд Ас -Центарот за убавина ја следи убавината како предизвик, а професионалната понуда како визија за успешен однос помеѓу нашиот бренд од една и задоволните клиенти од другата страна.
Во нашата понуда имате голем избор на третмани за слабеење со најдобрата апаратура во областа на козметиката((мезотерапија,БХС,кавитација,стимулации,термо кебе,Софт солве,Слим и др),избор на третмани за релаксација(масажи,пресотерапија,дренажа  тунел сауна) , многу видови на третмани за лице ,дермаролер и  голем избор на други третмани како депилација,професионална шминка,детоксикација,педикир,маникир ,надградба на нокти гел ,акрил,фризерски услуги,надградба на коса 

Професионалниот тим на Тренд АС во својата работа ги почитува принципите на деловност, етика, врши континуирана едукација и ги следи највисоките стандарди за квалитет при изборот на козметичките услуги и препарати и тоа се со единствена цел – да одговори на потребите и барањата на клиентите. Горди сме што бројот на задоволни клиенти постојано расте.
ТРЕНД АС најдобар избор на традиционални и современи третмани за обликување  и нега на Вашето лице, тело, коса и нокти. Уверете се во резултатите од нашата работа.
Ви благодариме за довербата салон за убавина кој постои веке 15 год и 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од TREND-TREND AS SPA Skopje?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.