Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

  • Работно време
    Со закажување
  • Контакт
  • ID на Трговски Партнер
    36302166

Опис

Elmas shoesh е компанија за производство на чевли во Куманово, којашто во последно време почнува да работи и со производство и продажба на секаков вид на кожна галантерија ( каиши, ташни, новчаници, итн) но, само исклучиво по нарачка. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Elmas Shoes?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.