Mesarnica BOEMI-Prilep

Cashback & Shopping Points

 • 1% + 1 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 08:00 - 18:00
  Среда 08:00 - 16:00
  Сабота 08:00 - 17:00
 • Контакт
  mob: +389 70 356 701
  tel: +389 48 551 494
 • ID на Трговски Партнер
  36302156

Опис

Мајстори на својот занает МЕСАРНИЦА БОЕМИ ПРИЛЕП
12годишно искуство и традиција.
Единствена месарница.
Организираме за сите веселби и свечености на терен.
Домашна храна разноврсно мени по ваш вкус.
Огромен избор на месо и сувомеснати производи. Сите можни скари печено пиле.Долгогодишно искуство и поверење.Надалеку позната и призната месара БОЕМИ .
       Царството на добриот вкус месара БОЕМИ од Прилеп
                   Мора да пробате
ТЕЛЕШКО                         СВИНСКА УДИНА
МЕЛЕНО МЕСО                СВИНСКО КАРЕ
ЈУНЕШКА УДИНА             СВИНСКА КРЕМЕНАДЛА
ЈУНЕШКО СО КОСКА      ДОМАШНИ КОЛБАСИ
САЛАМУРЕН СТЕК          АМУР ЗА СКАРА
ПИЛЕ ПЕЧЕНО

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Mesarnica BOEMI-Prilep?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.