Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Бидете во чекор со модата, уникатно облечени за секаква пригода во Бутик Би Ју Стил, бренд кој веќе 10 години се грижи за изгледот на понежниот пол и нуди тренди и квалитетна женска гардероба, чанти и накит со висок квалитет и примамливи цени. Се наоѓаме во центарот на Охрид, наспроти зградата на ЗОИЛ на ул:Димитар Влахов бр:9а.
Ве очекуваме!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Bi Ju Butik?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.