PANTER-TREID Skopje

Cashback & Shopping Points

  • 5% + 10 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

„Пантер треид “ располага со голем избор на производи од кожа како ташни, ракавици, ремени, кајшеви... женски и машки колекции. Исто така и со производи од вештачка, еко кожа по пристапни цени за секого и со последни трендовски модели на производи.
Повелете посетете не!
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PANTER-TREID Skopje?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.