Cashback & Shopping Points

 • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 08:00 - 20:00
  Среда, Сабота 08:00 - 15:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302132

Опис


Парфимерија Yes се наоѓа на булеварот наспроти домот на култура. Ние ви нудиме :
-голем избор на декоративна козметика
- познати брендови на парфеми
-рачни часовници
- наочари за сонце
- накит

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Parfimerija YES?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.