Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Ви нудиме голем избор на квалитетни производи по многу поволни цени. 


Кај нас може да најдете голем избор на:
*Чорапи
*Маици
*Гаќи и Боксерици(детски, машки, женски)
*Хулохопки, доколенки
*Крпи за домаќинство и Пешкири
*Градници
И разна сезонска роба.
Повелете!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од SARA FASHION?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.