Gostilnica Chetvorka Nova

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

Опис


Гостилница Четворка Нова ви нуди врвна угостителска услуга. Повелете на најдобра салата, скара, риба, топли и ладни предјадења и десерти во градот. Лоцирани сме во строгиот центар на Демир Капија, на централниот плоштад, до Железничката станица, Домот на Културата и Основното Училиште. Без разлика дали сте дојдени на краток кафе разговор, на фамилијарен ручек или веселба, на романтична вечера, или на седенка со пријателите, кај нас секогаш ќе добиете врвна и брза услуга, а згора на тоа ќе добиете Cashback и Shopping Points на секое купување.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Gostilnica Chetvorka Nova?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.