Frizersko studio IN

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Studio IN е фризерско студио со долгогодишно искуство во центарот на Битола.
Предлагаме:

  • потстрижување на мажи и жени
  • фризури
  • фарбање
  • надградба на коса
  • третмани на коса

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizersko studio IN?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.