Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

ОписТрипод Кинг е кинеска кујна која подготвува вкусна кинеска храна и ве покануваме да ја пробате нашата храна подготвена од кувар со 15 годишно искуство во подготвување на кинеска храна. Се наоѓаме во т.ц Карпош 3 секција 2 локал 5, веднаш позади Зегин. 


Повелете на
Пилешко во слатко кисел сос 
Крцкаво свинско месо
Луто кисела супа
Разни видови на суши и многу други вкусни рецепти.

Работно време
Понеделник до Петок - 10:30 - 22:30 
Сабота и Недела - 11:30 - 22:30
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Tripod King?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.