Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Caffe Bar 4 YOU se naoga na vlezot vo Naselba Crnice vo blizina na Sv.Petka.
Povelete na najdobroto kafe  vo Caffe Bar 4 YOU.Najdobrata atmosfera,usluga i personal ke vi ostavat golem vpecatok.
Povelete na odlicno mesto da go zapocnete vasiot den!!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Caffe Bar 4U?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.