Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Студио за комплетно внатрешно уредување со пердиња, завеси, драпери, корнизи, роло, зебра, венецијанер, вариолајт и секаков тип на аксесоари. Од идеја до реализација, се на едно место!


Опремување на домови, канцеларии, ресторани, хотели, бутици, студија, салони, детски градинки, училишта итн.


Давање бесплатни совети околу внатрешното уредување на просториите.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од CLASSIC BEAUTY?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.