Cashback & Shopping Points

  • 3% + 3,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Продавница за играчки Панда е место каде што може да најдете играчка за секое дете од дрвени, едукативни, друштвени, бебешка програма и многу други видови на играчки. Освен што може да не посетите во нашата продавница исто така вршиме и БЕСПЛАТНА достава до сите градови во Македонија, а нарачката може да ја направите преку нашата фејсбук страна.
Ве покануваме да дојдете и да не посетите, ќе ни претставува задоволство.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BALANS TREJD?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.