Touring Macedonia

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Туринг Македонија е специјализирана туристичка агенција за персонализирани патувања во Макекедонија и Балканот. Нашите тури се повеќе од патување, ние сме дел од вашите туристички доживувања. Заедно со нашите партнери ви нудиме авантури кои се дизајнирани за секого: тандем параглајдинг над Крушево, кајакарење по Преспанско езеро, посета со рибарски чамци на Островот Голем град, јавање коњи во Маловиште, часови по готвење во потпелистерско Дихово, апи терапија кај локален пчелар, планинарење низ Националниот парк Пелистер и Трескавец, џип сафари низ Мариово и офф роад авантура до 2200 м.н.в на Пелистерски очи! 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Touring Macedonia?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.