Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 Standard по 6500 MKD Купување
  • 2% + 1 Плочки по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Џепар е компанија која се занимава со трговија на керамика и санитарија од познати светски брендови како KEROS, MARAZII, GRESPANIA, DURAVIT, HANSGROHE, TECE, SHELL и други. Исто така имаме и продавница за порцелан и керамички производи, каде ќе најдете се што Ви треба за Вашата кујна. Повелете посетете не!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Dzepar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.