Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Инспирирани од познатиот италијански град , Calabria  , решивме да Ви понудиме една поинаква приказна ,
Не пропуштајте да ја пробате својата омилена пица од вештите раце на нашиот пица мајстор.
Новоотворената пицерија Calabria , освен неодоливите и највкусните пици во градот , во своето мени ви нудиме :
-Пастрмајлии
-Пица сендвичи
-Салати и десерти 
Во чиј вкус може да уживате само со еден повик или да не посетите.
Ве очекуваме 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Pizza Calabria?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.