Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 09:00 - 13:00
  17:00 - 21:00
  Среда, Сабота 09:00 - 15:00
 • Контакт
  mob: +389 71 250 459
 • Интернет / Социјални медиуми
 • ID на Трговски Партнер
  36301989

Опис

Оптика Прооптик Кавадарци Ви нуди бесплатен компјутерски очен преглед и компјутерска обработка на стакла, брендирани очила за сонце, диоптриски очила од светски брендови, сите видови на стакла, контактни леќи и течности за контактни леќи.
Повелете посетете не. 

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Optika PRO OPTIC?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.