Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 07:00 - 02:00
  Сабота 09:00 - 02:00
 • Контакт
  tel: +389 31 452 545;
  mob: +389 70 211 554;
  +389 75 350 333
 • ID на Трговски Партнер
  36301985
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

За да бидеш успешен неопходна е јасна цел, а тое е она што не мотивира секојдневно.
Почнавме од Куманово, но не планираме да застанеме тука.
Водени од желба, истрајност, посветеност, со мали чекори но цврсто чекориме напред.
Ви нудиме квалитет, поволни цени, навремена испорака и достава.
Флексибилноста и упорноста е она што не разликува од другите.
Повелете секој работен ден од 7:00 до 15:00 часот.
Во КИМЕ - ГРАФ, вашите идеи и замисли се преточуваат во реалност.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Kime-Graf?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.