KONKRET BAJ INFINA

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 09:00 - 21:00
  Среда, Сабота 09:00 - 17:00
 • Контакт
  ИНФИНА +389 75 590 702
  BLACK & WHITE +389 76 421 900
 • ID на Трговски Партнер
  36301972

Опис

Бижутерија ИНФИНА Прилеп
Ви нуди најквалитетни куфери со кои што можи да ги посетите и најдалечните дестинации.
Имаме голем избор

Женски
Ташни, Новчаници и Портофели
Луксузна Бижутерија
Ланчиња,
Белегзици,
Обетки и
Марами

Ексклузивни Машки
Каиши и новчаници, вратоврски, трегери.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KONKRET BAJ INFINA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.