Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 11:00 - 19:00
 • Контакт
  mob: +389 70 613 210
 • ID на Трговски Партнер
  36301944

Опис


Со традиција од 2002 година
Во нашиот салон за убавина ви ги нудиме следниве услуги: 

-Шатирање
-Бајалаш
-Сомбре
-Омбре
-Шишање
-Фарбање
-Свечени фризури
-Шминка 
-Депилација
-Педикир
-Козметички третмани
-Нијансирање

Вашата убавина е наш приоритет!

Повелете и уверете се, ве очекуваме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Magdalena Beauty?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.