Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Интеа Форма Ви нуди најдобар избор на традиционални и современи третмани за :
Третмани за нега на тело
Третмани за слабеење
Третмани за отстранување на целулит
Третмани за нега на стопала
Маникир, надоградба на нокти гелна и акрилна техника , гел на природни нокти
Надоградба на трепки
Свечена шминка
Трајна шминка
Депилација со топол и ладен восок
Солариум
Релакс масажа
Фризерски услуги:
- фенирање
- фарбање
- шатирање
- шишање
- надградба на коса
- свечени фризури
______________________________________________________
InteaForma offers you the best selection of traditional and modern beauty treatments:
- Body Care treatments
- Body weight loss treatments
- Cellulite removaltreatments
- Manicure,upgradesandacrylicnailsgeltechnique,thenaturalgelnails
- False Lashes Enhance
- Profesional Makeup
- Depilation with hot and cold wax
- Solarium
- Massage
- Relax massage
Hairdressing services:
- Wash, Cut and Blow Dry
- Full Head Tints
- Extensions
- Wedding hair style

Не можете да ја најдете вашата нарачка од INTEA FORMA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.