Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 20:00
  Сабота 09:00 - 18:00
 • Контакт
  mob: +389 75 310 545
  mob: +389 71 204 609
 • ID на Трговски Партнер
  36301934

Опис

Монтажа на корнизи, мерки и професионална изработка на секакви модели на завеси и драпери, постелнина и прекривачи по ваши желби и идеи.


Зебри, Роло, Дупло-Роло со голем избор на бои и дезени. 
Ви стоиме на располагање за било какви идеи и стручна помош за уредување на вашиот дом.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PERFEKTA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.