Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

ЛИОН ТРАВЕЛ Е ТАКСИ КОМПАНИЈА КОЈА РАСПОЛАГА СО ЛУКСУЗНИ ВОЗИЛА МАРКА МЕРЦЕДЕС И ВРСИ ТАКСИ ПРЕВОЗ ВО СКОПЈЕ.ВО Р.М НАДВОР
СКОПЈЕ-СОЛУН
СКОПЈЕ-СОФИЈА
СКОПЈЕ-БЕЛГРАД
СКОПЈЕ ПРИШТИНА
И ДРУГИ ДЕСТИНАЦИИ ПО ВАША ЖЕЛБА

Не можете да ја најдете вашата нарачка од LION TRAVEL?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.