Frizerko Studio SOFIJA

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 09:00 - 20:00
  Среда, Сабота 09:00 - 16:00
 • Контакт
  mob: +389 76 588 678
 • ID на Трговски Партнер
  36301893

Опис


Фризеркото Студио СОФИЈА се наоѓа позади поштата во Прилеп и ги нудиме сите видови на фризерски услуги и широка палета на производи за нега и одржување на косата. Ние ќе ви понудиме професионална услуга и квалитет.
Ве очекуваме

Фризерско Студио СОФИЈА

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizerko Studio SOFIJA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.