Bela Tehnika TEHNO MAX Prilep

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 08:00 - 20:00
  Среда, Сабота 08:00 - 17:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36301880

Опис

ТЕХНО МАХС ПРИЛЕП
Вршиме продажба на Бела Техника низ цела Македонија
Огромен избор на квалитетна роба од познати брендови:
GORENJE
BEKO
FAVORIT
Се наоѓаме во срцето на Прилеп

1. Локација
Илинденска Бр.3
На цветната улица.

2. Локација
Републиканска Бр.23
Во близина на Новата Катна Гаража

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Bela Tehnika TEHNO MAX Prilep?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.