Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 09:00 - 20:00
  Среда, Сабота 09:00 - 15:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36301875

Опис


Нашата компанија постои на пазарот од 2003 година и се занимава со продажба на :
- долен веш
- постелнини
- пижами
- крпи
- јоргани
- перници.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ASTRAION Tekstil?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.