Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Плажата Оревче е една од подобрите плажи на брегот на Охриското езеро, во прекрасно опкружување во близина на Пештани. Преку целата сезона нудиме добра забава, одлична музика, прекрасни лежалки, пијалоци и храна. Се организираат гостувања на познати Ди-џеи, како преку ден така и за вечерни забави. На оваа плаза ќе ги дозивеете најубавите зајдисонца на Охридскот езеро.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Plaza Orevce?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.