Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Позициониран во ГТЦ Скопје, со поглед на реката Вардар, Ресторан Амика нуди одлична средина за релаксирачки разговори помеѓу пријатели или бизнис состаноци, уживајќи во специјалитетите на куќата или на кафе со надалеку прочуените десерти. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Restoran AMICA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.