Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Позициониран во ГТЦ Скопје, со поглед на реката Вардар, Ресторан Амика нуди одлична средина за релаксирачки разговори помеѓу пријатели или бизнис состаноци, уживајќи во специјалитетите на куќата или на кафе со надалеку прочуените десерти. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Restoran AMICA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.