Cashback & Shopping Points

 • 3% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 20:00
  Сабота 08:00 - 18:00
 • Локалниот сервис за испорака

 • Контакт
  075/421-761
  078/421-761
  032/386-447
 • ID на Трговски Партнер
  36301858

Опис

Застава Компани нуди широк спектар на познати марки за резербни делови ina,dayco,comline,master,optimal,denckerman.
моторни масла од најпознатите и најдобри ппроизводители европски и јапонски:total,elf,aral,eneos,areca......

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ZASTAVA KOMPANI?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.