Frizerski salon INDIGO

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

Опис

ИНДИГО Охрид е синоним за модерни фризури. Постојано во тренд со најновите креативни фризури за мажи со стил. Наспроти класичните машки фризури кои никогаш не излегуваат од мода, во ИНДИГО може да ја добиете Вашата посакувана фризура. Повелете кај нас и проверете зошто доверба ни даваат бројни познати и популарни личности

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizerski salon INDIGO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.