COSMOS Perfumes & Cosmetics

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 16:00
  Сабота 08:00 - 14:00
 • Контакт
  mob: +389 70 900 385
  +389 78 728 800
 • Интернет / Социјални медиуми
 • ID на Трговски Партнер
  36301854

Опис

Kompanijata COSMOS GRUP e nameneta za  kozmeticki proizvodi.
Sedishte na firma:UL.21 br.5 Radishani Skopje 
COSMOS GRUP raspolaga so REDIST,RED ONE I AC CLASS,Proizvodi koi se nameneti za zenski i maski osobi.Se zanimava so Online prodazba, distribucija po Marketi, Frizerski saloni,berbernici i sl.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од COSMOS Perfumes & Cosmetics?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.