Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Ависта ви нуди голем избор на музички инструменти:

 • Класични гитари, 
 • Вестерн гитари, 
 • Електрични гитари, 
 • Виолини, 
 • жици за сите жичени инструменти, 
 • синтисајзери,  
 • кларинети,  
 • тарабуки,  
 • сталки и пултеви за ноти, писки за кларинет и саксофон, 
 • дајриња и се што ви е потребно по нарачка, 

Освен продажба Ависта ви нуди и поправка на сите видови инструменти.
Секоја нарачка може да се прати низ цела Македонија по карго.
За сите ваши прашања и потреби стои тим предводен од м-р по гитара.
Подарете им музика на вашите деца!
Ависта секогаш е тука за вас.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Avista?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.