Avtoelektricar ZOKI

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Вршиме сервис на електрика на вашите автомобили, камиони, комбиња, трактори и автобуси. Поправка на алансери, алтернатори. Промена и продажба на сите видови сијалички за вашите возила.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Avtoelektricar ZOKI?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.