Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 00:00
 • Контакт
  tel: +389 2 2522 801
  mob: +389 78 244 707
 • ID на Трговски Партнер
  36301813

Опис

ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО,ВРВНА УСЛУГА,ДОСТАВА ДО ДОМА.
СЕ НАОГАМЕ ВО НАСЕЛБА ЧЕНТО ВЕДНАШ ДО ПАЗАРЧЕТО.
НАД 300ДЕН И 3км БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
www.salata-aciko19.mk
00389 2 2522 801
00389 78 244 707

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ACIKO-SALATA19?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.