LIHNIDOS fish&lounge bar

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Ресторанот "Лихнидос" се наоѓа во срцето на градот, на самиот плоштад во центарот на Охрид. Нашиот ресторан е вистинскиот избор доколку сакате да уживате во богат асортиман на македонска и интернационална свежо приготвена храна а притоа да уживате во атрактивниот поглед на Охридското езеро.
 Тука можете да ја пробате познатата Охридска пастрмка како и дел од традиционалната храна како што се македонската салата, охридското макало, рибјата чорба, охридската торта. Нашето мени изобилува со специјалитети од месо, тестенини, пици, риби, морска храна приготвени со многу љубов од нашата кујна.
 Освен богата и врвна услуга Ви нудиме и место каде што можете да ги организирате вашите прослави и свечености.
 Нашата цел е вашето задоволство. Повелете! 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од LIHNIDOS fish&lounge bar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.