Cashback & Shopping Points

  • 3% + 3,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Сместена во срцето на Охрид, во самиот центар на градот, ДидиСпорт е динамична компанија која нуди опрема за сите спортови: фудбал, кошарка, ракомет, одбојка,пливање, планинарска опрема и опрема за фитнес од брендот Nike. За нас императив да станеме водечка компанија за спортска опрема на нашиот пазар.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DIDI SPORT?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.