Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Во Имарет Охридски бисер и Сувенири Тале можете да најдете рачно изработени обетки, ѓердани, нараквици од надалеку прочуениот Охридски бисер.
Исто така нашата понуда содржи и сувенири и модни аксесоари со вградени бисери, за секоја пригода

Не можете да ја најдете вашата нарачка од IMARET?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.