Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Intermezzo Privé е едно од најпопуларните и најпознатите елитни места во Скопје. Ре-отроено во 2017 година, нуди прекрасен амбиент за дневно дружење и неповторливо доживување за време на вечерните забави поддржани од познати и реномирани DJ-и од регионот.

Во топлите денови пријатно место каде можете да го испиете вашето омилено кафе во свежината на летната тераса скриена од уличниот метеж, или во најстудените денови кога покрај чајт со цимет и огнот во каминот ѝ дава посебна магија на зимата.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од INTERMEZZO Prive?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.