Cashback & Shopping Points

  • 3% + 3,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

На патот Кочани - Виница, во близина на населбата Оризари, се наоѓа прекрасниот семеен хотел "ФИЛИПОВ".
Во овој хотел можете да очекувате удобно сместување, во пријатна атмосфера и пријатен амбиент.
Хотелот располага со 6 трокреветни соби, 6 двокреветни соби и 3 луксузни соби со џакузи.
Во хотелот има кафе бар каде можете да поминат пријатни моменти и дел од вашето време.
Хотелот "ФИЛИПОВ" има сопствен паркинг и бензинска пумпа.
Карактеристики на имотот
Во хотелот Филипов, гостите имаат пристап до WiFi во јавни површини. Пред бирото е екипирана 24 часа на ден за да им помогне со патувања / билети и обезбедување вредни предмети.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од HOTEL FILIPOV?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.