Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Најпознатиот салон за убавина во Охрид. Комплетна грижа за Вашиот изглед, педикир, маникир надградба на нокти, масажа. Препуштете се на нашиот професионален тим, и видете зошто илјадници задоволни  и лојални клиенти постојано ги препорачуваат нашите услуги.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KASTALIJA DAN?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.