The Cube - Escape Room

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

Опис

Нашите соби се соодветни за сите возрасти (дури и собите со хорор теми) и сите што сакаат да доживеат поразлично и забавно искуство. Не ви е потребно посебно знаење и не треба да носите посебна облека. Удобната облека е секогаш најпрепорачлива!
Нашите соби се спрецијално конструирани за тимови до 6 лица, од сигурносни причини и со цел подобро да се ужива во искуството. Затоа, за поголемите групи најдобар начин е да се резервираат две различни соби и да играат истовремено!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од The Cube - Escape Room?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.