Bebi Shop Struga Беби Шоп Струга

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Специјализирана продавница за бебешки колички, бебешка опрема и играчки. Се наоѓаме на ул. Јабланица 24 во Струга во близина на битолското Карго и новиот Тинекс. Располагаме со голем избор на бебешки колички и бебешка опрема со висок квалитет и пристапни цени.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Bebi Shop Struga Беби Шоп Струга?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.